Rejestracja

Wszystkie pola są wymagane.

Jeśli jesteś studentem, zgodnie z Regulaminem prosimy o przesłanie na adres rejestracja@hematoonkologia.pl w ciągu 7 dni od rejestracji skanu legitymacji studenckiej celem weryfikacji. Skan jest usuwany natychmiast po dokonaniu weryfikacji i nie jest używany do innych celów.

Numer prawa wykonywania zawodu możesz sprawdzić na stronie Naczelnej Izby Lekarskiej.

Info

Część edukacyjna przeznaczona jest dla lekarzy i dostępna jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Dzięki rejestracji lekarz ma dostęp do zakładek edukacyjnych m.in.: przewlekła białaczka limfocytowa, przewlekła białaczka szpikowa, ostre białaczki, chłoniaki, zespoły mielodysplastyczne, transplantologia oraz leczenie wspomagające. Znajdują się tam m.in. informacje nt. diagnozowania, klasyfikacji, leczenia tych schorzeń, a także bogata lista publikacji i aktualności z wybranej tematyki. Użytkownik ma również nieograniczony dostęp do relacji cyfrowych ze spotkań, zjazdów hematologicznych.

Prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.

Rejestracja do portalu edukacyjnego Hematoonkologia.pl jest bezpłatna i pozwala na nieograniczony dostęp do materiałów edukacyjnych, wykładów, prezentacji oraz kursów edukacyjnych.

Aby się zarejestrować należy wypełnić formularz z podstawowymi danymi znajdujący się obok i następnie nacisnąć przycisk „Załóż konto”. Po zakończeniu rejestracji zostanie wysłany e-mail potwierdzający założenie konta, a dostęp do części edukacyjnej będzie aktywny po zalogowaniu.

Każdy użytkownik wpisuje wybrany przez siebie e-mail i hasło, które powinno się składać z co najmniej 5 znaków. Należy zwrócić uwagę na małe i duże litery. W przypadku zapomnianego hasła należy je zresetować, wciskając link „Przypomnij hasło”, który znajduje się w panelu logowania pod formularzem. W przypadku utraconego e-maila należy skontaktować się z nami pod adresem info@hematoonkologia.pl.

W przypadku problemów ze zmianą hasła, nieprawidłowymi danymi lub problemami z logowaniem i rejestracją prosimy o kontakt na adres: info@hematoonkologia.pl.

Hematoonkologia.pl jest portalem edukacyjnym skierowanym do lekarzy. Otrzymane informacje służą wyłącznie celom statystycznym oraz weryfikacji lekarzy i nie będą udostępnienie osobom trzecim. Połączenie jest szyfrowane (SSL).
kodowanie: projekt: