5
października

IX Zamojskie Spotkanie Hematologiczne

rok: 2018 czas trwania: 1 dni

W imieniu Komitetu Naukowego IX Zamojskiego Spotkania Hematologicznego, które odbędzie się w dniu 5 października 2018 roku w Zamościu, zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Zamojskie Spotkanie Hematologiczne skierowane jest nie tylko do lekarzy hematologów, ale również specjalistów z zakresu interny i medycyny rodzinnej. Program konferencji skonstruowano w taki sposób, aby przedstawiane zagadnienia pogłębiały wiedzę uczestników dostarczając im jak najwięcej wiadomości praktycznych przydatnych w skutecznym stawianiu diagnozy.

Wysoki poziom merytoryczny prezentowanych podczas konferencji treści, gwarantuje zaproszenie do współpracy specjalistów o rozległej wiedzy i bogatym doświadczeniu. W charakterze wykładowców w konferencji wezmą udział lekarze specjalizujący się w zakresie hematologii, kardiologii, nefrologii i chirurgii.

IX Zamojskie Spotkanie Hematologiczne zostało objęte patronatem merytorycznym Pani Prof. dr hab. n. med. Anny Dmoszyńskiej - Przewodniczącej Polskiej Grupy Szpiczakowej, zaś gospodarzem spotkania jest Zamojski Szpital Niepubliczny.

Wydarzenie uzyskało patronat medialny portalu edukacyjnego www.hematoonkologia.pl.

ikona Info Oficjalna strona wydarzenia

Wróć do kalendarza
kodowanie: projekt: