20
kwietnia

I Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. „Nowotwory układu krwiotwórczego w praktyce klinicznej – teraźniejszość i przyszłość” I 20-21 kwietnia, Łódź

rok: 2018 czas trwania: 1 dni zakończenie: 2018-04-21

Serdecznie zapraszamy do udziału w I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. „Nowotwory układu krwiotwórczego w praktyce klinicznej – teraźniejszość i przyszłość”, która odbędzie się w hotelu andel’s w Łodzi w dniach 20-21 kwietnia 2018 roku. Konferencja jest organizowana pod patronatem naukowym Polskiego Towarzystwa Hematologów i Transfuzjologów. Spotkanie będzie poświęcone praktycznym aspektom diagnostyki i leczenia chorób rozrostowych układu krwiotwórczego. Prezentowane wykłady i przypadki kliniczne odnosić się będą do problemów, z którymi spotykamy się w codziennej praktyce klinicznej. Podczas konferencji nie zabraknie również wykładów poświęconych rzadkim chorobom układu krwiotwórczego.

Mamy nadzieję, że dobór tematów oraz dyskusje z udziałem szerokiego grona specjalistów sprawią, że nasza konferencja okaże się dla Państwa interesująca i dostarczy okazji do wymiany doświadczeń oraz pogłębienia wiedzy niezbędnej w codziennej praktyce klinicznej. Zachęcamy do odwiedzania strony nuk2018.pl na której będziemy na bieżąco informować o postępie przygotowań i programie konferencji.

Serdecznie zapraszamy do bezpłątnej rejestracji na konferencję.

Z wyrazami szacunku
W imieniu Komitetu Naukowego

Prof. dr hab. n. med. Agnieszka Wierzbowska
Prof. dr hab. n. med. Tadeusz Robak

ikona Info Oficjalna strona wydarzenia

Wróć do kalendarza
kodowanie: projekt: