14
września

Ogólnopolska Konferencja Hematologia Praktyczna I Rzeszów

rok: 2018 czas trwania: 1 dni zakończenie: 2018-09-15
Miejsce:
Hotel Hilton Garden Inn
Aleja Majora Wacława Kopisto 1
Rzeszów
 
Termin:
14-15.09.2018 r.
Konferencja bezpłatna

Drogie Koleżanki i Koledzy,

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w IV edycji konferencji „Hematologia Praktyczna”, która odbędzie się w dniach 14-15 września 2018 w Hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie.

Podczas konferencji w towarzystwie wybitnych naukowców oraz lekarzy praktyków będziemy dyskutować problemy diagnostyki i leczenia wybranych schorzeń układu krwiotwórczego, w tym rzadkich lub nowo wyodrębnionych jednostek chorobowych. W trakcie interaktywnych prezentacji i dyskusji rozważymy możliwości praktycznej implementacji najnowszej wiedzy i międzynarodowych zaleceń w warunkach polskiego systemu opieki zdrowotnej. Osobna sesja dotyczyć będzie trudnej roli hematologa jako konsultanta w oddziałach ginekologiczno-położniczych i chirurgicznych. Podczas konferencji odbędą się także spotkania grup roboczych.

Mamy nadzieję, że konferencja będzie dla Państwa okazją do interesujących spotkań i dyskusji, wymiany doświadczeń, pogłębienia wiedzy oraz zwiedzenia naszego pięknego miasta i regionu.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat z punktami edukacyjnymi.

W imieniu Kliniki Hematologii Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego im Fryderyka Chopina w Rzeszowie oraz organizatora - Agencji Eleven serdecznie zapraszam do Rzeszowa.

Marek Dudziński
Koordynator Programu Naukowego


ikona Link zewnętrzny Oficjalna strona wydarzenia

Wróć do kalendarza
kodowanie: projekt: