14.09.2018 / hematoonkologia.pl / Aktualności

Hematologia 2018 - Najnowsze doniesienia z konferencji EHA i aktualności z Polski – bezpłatna konferencja otwarta dla pacjentów

We wtorek 18 września w Warszawie odbędzie się konferencja: Hematologia 2018 - Najnowsze doniesienia z konferencji EHA i aktualności z Polski.Udział w konferencji jest bezpłatny, obowiązują zapisy a liczba miejsc jest ograniczona. Do udziału w konferencji zaproszeni są nie tylko lekarze ale także pacjenci.

Głównym tematem konferencji będą doniesienia z 23. Kongresu EHA – European Hematolog Association – gdzie europejscy hematolodzy wymieniali się informacjami i dyskutowali o przełomach w leczeniu chorób krwi jakie dokonały się w minionym roku. W ciągu 4 dniowego kongresu  w licznych sesjach i warsztatach zaprezentowane zostały najnowsze wyniki badań oraz aktualne spojrzenia na praktykę kliniczną. W wydarzeniu wzięło udział ponad 10 000 uczestników z całego świata.

Podczas wtorkowej konferencji doniesienia przedstawi prof. dr hab. Wiesław Jędrzejczak z Kliniki Chorób Wewnętrznych, Hematologii i Onkologii Centralnego Szpitala Klinicznego w Warszawie.

Uczestnicy konferencji będą mieli również okazję zapoznać się z najświeższymi informacjami na temat mielofibrozy, szpiczaka plazmacytowego. Poruszony zostanie także temat Opieki hematoonkologicznej w Polsce, oraz kwestie najnowszych propozycji rozwiązań systemowych w hematoonkologii.

Udział w konferencji można zgłaszać na stronie www.infozdrowie.org

Hematologia 2018 - Najnowsze doniesienia z konferencji EHA i aktualności z Polski – bezpłatna konferencja otwarta dla pacjentów
kodowanie: projekt: