15.05.2019 / hematoonkologia.pl / Informacje dla chorych - aktualności

Warsztat edukacyjny dla pacjentów hematologicznych w Rzeszowie | 19 czerwca

Polska Koalicja Pacjentów Onkologicznych, Fundacja DKMS oraz Stowarzyszenie Hematoonkologiczni serdecznie zapraszają pacjentów hematoonkologicznych oraz ich bliskich do udziału w warsztacie edukacyjnym, który odbędzie się 19 czerwca br. w Rzeszowie.

W programie spotkania znajdzie się m.in. wykład "Najnowsze terapie hematologiczne" dr Marka Dudzińskiego, kierownika Kliniki Hematologii Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, mgr inż. Iwona Sajór z Instytutu Żywności i Żywienia, Ekspert Fundacji DKMS opowie o "Diecie w chorobach hematoonkologicznych", a Aneta Sitarska-Haber ze Stowarzyszenia Dobrych Praktyk Klinicznych przybliży temat badań klinicznych. Ponadto Fundacja DKMS opowie o swojej działalności. 

 

TOWARZYSZĄCE STOISKO INFORMACYJNE:
Jak zostać dawcą szpiku? – Fundacja DKMS

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. 

Organizatorzy oferują częściowy zwrot kosztów dojazdu. Regulamin dostępnym na stronie: https://www.pkopo.pl/aktualnosci/2019/618

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o kontakt:
pod adresem mailowym ewa@pkopo.pl lub telefonicznie
pod numerem 22 428 36 31

Uwaga: Spotkanie dla pacjentów oraz ich bliskich z terenu województwa podkarpackiego i okolic. Kolejne spotkania odbędą się w Łodzi oraz Gliwicach.

Warsztat edukacyjny dla pacjentów hematologicznych w Rzeszowie | 19 czerwca
kodowanie: projekt: