6.12.2018 / hematoonkologia.pl / Aktualności

Audioteriapia z zespołem Autentikos

Na jesienno-zimowe wieczory polecamy Państwu płytę Audioteriapia - pierwszy album grup Autentikos, którego frontmanem jest Sebastian Giebel - profesor medycyny, transplatolog, hematolog.


Poza liderem i wokalistą grupę tworzy 5 muzyków z wieloletnim doświadczeniem scenicznym: Arkadiusz Kuś - perkusista, Marcin Tomaszewski - gitarzysta basowy, Rafał Cieślak i Tomasz „Tiziano” Czerw - gitarzyści oraz Łukasz Kwapisiewicz - pianista. Na płycie zrealizowanej przez Daniela Maczurę gościnnie występują gitarzyści sesyjni: Adam Kłos, Damian Kurasz i Jakub Mitoraj. W chórkach śpiewa Izabela Szczerbowska.

Muzyka zespołu „Autentikos” charakteryzuje się różnorodną stylistyką, od tanecznego funky przez hip-hop po rock progresywny. Teksty odnoszą się do rzeczywistości współczesnego świata, widzianego czasem w krzywym, pastiszowym zwierciadle. 

„Nasza płyta nosi tytuł „Audioterapia”. Trochę w tym kokieterii i trochę żartu. Wierzę jednak, że choć niektórzy po jej przesłuchaniu poczują się lepiej.” Sebastian Giebel

Zespół można poznać bliżej odwiedzając profil ikona Link zewnętrzny Autentikos na facebooku lub stronę ikona Link zewnętrzny autentikos.pl

Album Audioterapia do nabycia w sklepie płytowym ikona Link zewnętrzny music-space.


 

Audioteriapia z zespołem Autentikos
kodowanie: projekt: