5.04.2018 / hematoonkologia.pl / Aktualności

Plebiscyt Kobiety Medycyny

Plebiscyt Kobiety Medycy promuje kobiety, związane z medycyną i systemem ochrony zdrowia, których sukcesy w pracy zawodowej, zaangażowanie i entuzjazm w działalności społecznej budzą szacunek i uznanie. W tym roku odbywa się już piąta edycja tego rankingu organizowanego przez redakcję portalu internetowego "Portale Medyczne".


Wszystkie Panie, które znalazły się na liście w plebiscycie są niezwykłe i wyjątkowe – działając na rzecz rozwoju medycyny i poprawy warunków leczenia ludzi w Polsce dokonują rzeczy dla innych niemożliwych. Wyróżniają się przy tym niezwykłą osobowością i empatią.

Od pierwszej edycji plebiscyt aktywnie wspiera Fundacja Pani Prezydentowej Jolanty Kwaśniewskiej - „Porozumienie bez Barier”. Głosowanie trwa do 15 kwietnia 2018 r.. Każdy internauta może oddać 3 głosy na - jego zdaniem - najbardziej aktywne, skuteczne i wpływowe kobiety w polskiej medycynie i ochronie zdrowia w ciągu ostatnich 12 miesięcy (jeden głos na jedną kandydatkę).

My szczególnie dopingujemy i zachęcamy do oddania głosu na Prof. Alicję Chybicką, Urszulę Jaworowską, Agatę Polińską oraz Krystynę Wechmann.

Sylwetki wszystkich kandydatek do tytułu KOBIETA MEDYCYNY 2018 zaprezentowane są na stronie internetowej ikona Link zewnętrznywww.kobietymedycyny.pl/ oraz na ikona Link zewnętrzny fanpage-u plebiscytu.

Zapraszamy do głosowania!


 

Plebiscyt Kobiety Medycyny
kodowanie: projekt: