13.03.2018 / hematoonkologia.pl / Aktualności

Zaproszenie na III Międzynarodową Konferencję "Hematologia Kliniczna i Doświadczalna" w Kazimierzu Dolnym

Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w III Międzynarodowej Konferencji Hematologia Kliniczna i Doświadczalna, która jak co roku odbywa się w Kazimierzu Dolnym. W tym roku konferencja odbędzie się w dniach 11-13 maja.


Podczas spotkania będą miały miejsce sesje przedkonferencyjne, spotkania robocze, warsztaty oraz dyskusje panelowe. W tym roku odbędzie się szczególne spotkania Polskiej Grupy Szpiczakowej z przedstawicielami Nordyckiej Grupy Szpiczakowej (ikona Link zewnętrzny Nordic Myeloma Study Group, NMSG). Przewodniczący grup wraz z liderami projektów zaprezentują najważniejsze osiągnięcia obu grup roboczych, a w panelu dyskusyjnym zostaną podsumowane również możliwości współpracy między Polską a Nordycką Grupą Szpiczakową.

Wykład inauguracyjny wygłosi Prof. Francesc Bosch, kierownik słynnej Kliniki Hematologii Szpitala Uniwersyteckiego w Barcelonie, który jest jednym z najwybitniejszych hematologów zajmujących się przewlekłą białaczką limfocytową oraz planowaniem innowacyjnych badań klinicznych tzw. badań klinicznych nowej generacji, bazujących na profilu molekularnym chorych celem personalizacji leczenia. Sesje edukacyjne i plenarne będą przeplatane panelami dyskusyjnymi, w których eksperci będą dyskutować, a niekiedy spierać się w odniesieniu do kontrowersyjnych tematów w hematoonkologii. Odrębna sesja zostanie poświęcona zastosowaniu najnowszych metod radioterapii w hematoonkologii, z uwzględnieniem obiecującej terapii protonowej. Na wyróżnienia mogą tradycyjnie liczyć Autorzy najlepszych wystąpień ustnych oraz prac plakatowych. Konferencja odbędzie się pod patronatem naukowym ikona Link zewnętrzny Polskiego Towarzystwa Hematologów i Transfuzjologów.

Serdecznie zapraszamy do Kazimierza Dolnego nad Wisłą.

ikona Info Rejestracja


 

Zaproszenie na III Międzynarodową Konferencję
kodowanie: projekt: