8.03.2018 / hematoonkologia.pl / Aktualności

Konferencja Szpiczak plazmocytowy - najpopularniejszy temat konferencji ASH 2017

Serdecznie zapraszamy Państwa na konferencję „Szpiczak plazmocytowy - najpopularniejszy temat konferencji ASH 2017” organizowaną przez Fundację im. dr Macieja Hilgiera.


Konferencja odbędzie się w dniu 15 marca 2018 (czwartek) o godz. 10.00 w Rezydencji Belweder - Klonowa przy ul. Flory 2 w Warszawie w ramach Medycznego Programu Edukacyjnego, którego celem jest dotarcie z rzetelną wiedzą medyczną do jak najszerszego spektrum odbiorców – od osób zarządzających ochroną zdrowia i lekarzy poprzez media, po stowarzyszenia pacjentów i indywidualnych chorych.

Poszczególne wystąpienia zostaną nagrane, a materiał filmowy dostępny będzie dostępny na stronach: ikona Link zewnętrzny www.infozdrowie.orgikona Link zewnętrzny www.fundacjahilgiera.com

Podsumowanie z konferencji wysyłane zostanie również w formie newslettera do: mediów, organizacji pacjentów, towarzystw naukowych i instytucji państwowych, samorządów, świadczeniodawców oraz uniwersytetów medycznych w całej Polsce, czyli ponad 10 tysięcy stałych odbiorców.

Udział dla wszystkich uczestników konferencji jest bezpłatny.

ikona Info Program konferencji

Konferencja Szpiczak plazmocytowy - najpopularniejszy temat konferencji ASH 2017
kodowanie: projekt: