27.06.2017 / hematoonkologia.pl / Edukacja

XXVII Zjazd PTHiT - tylko do 30 czerwca niższe opłaty

Jeszcze tylko do 30 czerwca obowiązują niższe opłaty, rejestracji można dokonać na: www.xxviizjazdpthit.pl

Mam wielki zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa w imieniu Komitetu Organizacyjnego, Komitetu Naukowego oraz własnym do udziału w XXVII Zjeździe Polskiego Towarzystwa Hematologów i Transfuzjologów, który odbędzie się 21–23 września 2017 r. w Warszawie.

Podczas ponad trzydziestu sesji tematycznych będą Państwo mieli okazję wysłuchać wielu interesujących wykładów ekspertów z Polski i zagranicy. Zaplanowaliśmy także prezentacje zgłoszonych przez Państwa prac w formie wystąpień ustnych oraz sesji plakatowych.

Obrady Zjazdu odbędą się w Centrum Kongresowym Hotelu Hilton w Warszawie. Jest to komfortowy obiekt zlokalizowany w centrum stolicy. Mamy nadzieję, że pogodzą Państwo czynny udział w Zjeździe z napawaniem się urokami Warszawy, ale przed wszystkim liczymy na to, że nawiążą i wzmocnią Państwo przyjaźnie i współpracę z Kolegami z innych ośrodków hematologicznych i transfuzjologicznych, gdyż naukowa przyszłość polskiej hematologii i transfuzjologii zależy od tego, czy w dobie badań wieloośrodkowych będziemy je skutecznie realizować i publikować. Jednocześnie nasza współpraca w stałym wdrażaniu i udostępnianiu chorym najnowszych osiągnięć hematologii i transfuzjologii powinna zagwarantować to, że wszędzie w Polsce uzyskają oni jednakowo kompetentną i skuteczną pomoc. Bardzo liczymy na Państwa obecność.

Zachęcamy do aktywnego udziału w XXVII Zjeździe PTHiT, serdecznie zapraszamy do Warszawy.

prof. dr hab. n. med. Wiesław W. Jędrzejczak
Przewodniczący Komitetu Naukowego i Organizacyjnego

ikona Link zewnętrzny OFICJALNA STRONA KONFERENCJI

XXVII Zjazd PTHiT - tylko do 30 czerwca niższe opłaty
kodowanie: projekt: