14.11.2016 / hematoonkologia.pl / Aktualności Polskiej Grupy Szpiczakowej

VI International Conference - Complex treatment of plasma cell dyscrasia in 2017 I 02.09.2017, Cracow

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na VI Międzynarodową Konferencję poświęconą postępom w leczeniu dyskrazji plazmocytowych VI International Conference - Complex treatment of plasma cell dyscrasia in 2017, która odbędzie się w Krakowie w dniu 2 września 2017 (sobota).


Udział wybitnych ekspertów tak ze Stanów Zjednoczonych, jak i Europy gwarantuje najwyższy możliwy poziom merytoryczny spotkania, którym chcemy podzielić się z zainteresowanymi Koleżankami/Kolegami z całej Polski. Mamy nadzieję, że atrakcyjność dawnej stolicy Polski, jak i przygotowany przez nas program spotkań towarzyszących  umili Państwu pobyt w Krakowie wczesną jesienią 2017 roku.

Oczekując Państwa w stolicy Małopolski liczymy na kolejne owocne spotkanie dla dobra naszej codziennej pracy z Chorymi na szpiczaka. Zapewniamy Państwu zakwaterowanie w Krakowie i udział w wydarzeniach konferencji.

ikona Link zewnętrzny OFICJALNA STRONA KONFERENCJIVI International Conference - Complex treatment of plasma cell dyscrasia in 2017 I 02.09.2017, Cracow
kodowanie: projekt: